Jump to content
 
  • 0
Sign in to follow this  
Andrey99641

Почему нельзя бить других игроков

Question

Хотим на классик теч с друзьями зарубиться. Как сделаем топ броню и тд устроить пвп. Но почему то другие игроки не бьются. Что делать? 
Ой случайно тут сделал вопрос 

Edited by Andrey99641

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

А вне приватизированных территорий проходят удары? Может что-то связанное с флагами (/claimflag)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×