Jump to content
Home
Existing user? Sign In
Sign In
Remember me
Not recommended on shared computers
Sign in anonymously
Sign In
Forgot your password?
Sign Up
Status Updates
All Content
Advanced Search
Back to site
Browse
Clubs
Forums
Staff
Online Users
Leaderboard
More
Activity
All Activity
Search
More
More
More
All Activity
Home
1manax
1manax
Members
View Profile
See their activity
Content count
1
Joined
November 11, 2019
Last visited
November 13, 2019
Community Reputation
0
Neutral
Activity
Clubs
Оскорбление.
1manax posted a topic in
SkyTech
Прошу наказать данного игрока ( Zig ) за оскорбление , не адекватное поведение , втягивание в выяснения отношений по п.п 5.1 , 5.3 , 5.5 . Три человека на сервере играет , а этот игрок так себя ведёт .Просто стыдно .Спасибо .
November 11, 2019
3 replies
All Activity
Home
1manax
×
Existing user? Sign In
Sign Up
Back to site
Browse
Back
Browse
Clubs
Forums
Staff
Online Users
Leaderboard
Activity
Back
Activity
All Activity
Search